Увага: Споживання великої кількості води допомагає нам схуднути

Довгий час вважалося, що збільшення споживання води сприяє зниженню ваги; в результаті багато хто з тих, хто почав дієту для схуднення, вдавалися до цієї виверту. Але чи так це? В основному так.

Відповідь на це питання більш-менш збережено, тому що він залежить в першу чергу від того, що ми маємо на увазі під підвищеним споживанням води, а також від медичного статусу кожної людини.

Після досліджень з плином часу, заснованих на цій темі, було відзначено кілька ефектів збільшення споживання води з точки зору втрати ваги:

1. Прийом порції по 500 мл призводить до збільшення швидкості метаболізму до 30% в перші 10 хвилин, що виражається в збільшенні калорійності опіків;

2. Люди, які споживають понад 1 літра води в день, втрачають на 2 кг більше, ніж ті, чиє споживання не перевищує 1 літра в день;

3. Споживання води від 1 до 1,5 літрів в день протягом декількох тижнів, крім втрати ваги, призводить до зниження індексу маси тіла, а також до зменшення окружності живота і зменшення жирової тканини. ;

4. Значно кращі результати щодо зниження ваги спостерігаються в разі низького споживання води, просто завдяки тому факту, що організму, щоб зігріти воду і довести її до температури тіла, потрібно більше енергії енергія, що отримується від спалювання калорій;

5. Споживання води до їжі знижує апетит, особливо у людей середнього та похилого віку.

 

Наше тіло складається з більш ніж 60% води. Кожен орган і тканину в нашому тілі залежить від води, щоб мати можливість підтримувати свої функції для виживання.

Коли організм позбавляється добової потреби у воді, відбувається зневоднення, першими ознаками якого є втома.

У цій ситуації виникає питання: скільки води ми повинні пити щодня? Необхідно відзначити, що не існує певної кількості води, зазвичай доступного для всіх людей, тому кожна людина повинна споживати воду, коли він відчуває потребу.

В результаті результатів, отриманих на основі досліджень рівня гідратації населення, було встановлено, що значний відсоток людей не споживає достатньої кількості води, що призвело до випуску серії рекомендацій, що стосуються здорових людей, а саме: необхідного приблизно 3-4 літра води в день для чоловіків і 2-3 літри для жінок відповідно з урахуванням води у їжі.

Ознаками хорошого стану гідратації у здорових людей є рідкісне прояв спраги і жовта сеча, безбарвна до кольору.

Для людей з різними патологіями, такими як захворювання нирок (ниркова недостатність і т. Д.), Хвороби серця (серцева недостатність і т. Д.), Захворювання легенів і т. Д., Споживання рідини буде здійснюватися тільки відповідно до рекомендацій, запропонованими лікарем.

Увага! Надмірне споживання рідини викликає серйозні гідроелектролітіческіе дисбаланси, які можуть привести до смерті.

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...