Варіанти очищення питної води

Варианты очистки воды

Ідеальним варіантом для очищення питної води є система зворотного осмосу. Тільки при використанні такої системи можна бути абсолютно впевненим в тому, що ви п'єте воду - справжню чисту воду. Тільки технологія зворотного осмосу дозволяє зробити найбільш повне очищення води від усіх видів забруднень, будь то пісок або іржа, бактерії або віруси, солі жорсткості, радіонукліди або важкі метали.
В даний час технологія зворотного осмосу є неперевершеним способом очищення води, і швидше за все, іншого способу очищення води, що дозволяє отримати таку ж чисту воду, ніколи і не з'явиться. Буде вдосконалюватися тільки оформлення самих апаратів і їх технічні характеристики.

Система зворотного осмосу

Влаштована система зворотного осмосу наступним чином:
Працює це так:
Вода надходить на фільтр механічного очищення, де осідають великі механічні домішки - пісок, іржа, окалина і т. п.
Залежно від моделі системи зворотного осмосу після механічного фільтра може встановлюватися насос для підвищення тиску до рівня,
необхідного для нормальної роботи оберненоосмотичної мембрани (не менше 2, 5 атм).
Потім вода проходить фільтр з гранульованим активованим вугіллям, який видаляє органічні речовини (надають воді присмаки, колір і запах), хлор і частково розчинене залізо.
Третій ступінь очищення-блоковий вугільний фільтр, виготовлений зі спресованого активованого вугілля. На цій стадії відбувається доочищення води від перерахованих вище домішок.
Четверта ступінь - це зворотноосмотична мембрана, що є серцем всієї системи. Саме на ній відбувається основне очищення води. Саме
тут видаляються всі розчинені домішки, солі жорсткості, бактерії, віруси, радіонукліди і важкі метали на молекулярному рівні. Перші три ступені забезпечують захист мембрани від великих домішок, здатних викликати її пошкодження.

Процес фільтрації

Процес фільтрації води через мембрану досить повільний, тому після мембранної очищення вода надходить в накопичувальний бак. При
відкриванні водорозбірного крана вода з бака проходить ще одну, п'яту ступінь очищення на вугільному фільтрі для додання їй приємних смакових якостей.
Вся ця конструкція розташовується під мийкою. Вода подається через окремий кран, що встановлюється на мийці. Крім того, є можливість встановлювати один комбінований кран-змішувач.
Крім систем, що монтуються під мийкою, існують зручні Диспенсери, які забезпечують очищення води, її нагрівання та охолодження, замінюючи таким
чином фільтр, чайник і холодильник і вельми незамінні в офісі, а також в будинку у ділової людини. Диспенсер дозволяє заощадити багато часу - не потрібно чекати, поки закипить чайник, досить відкрити кран-і у Вас в руках чашка гарячої кави або чаю.
Крім зворотного осмосу існують також різноманітні системи фільтрації, які дозволяють отримати воду з різним ступенем очищення.
Системи фільтрації як правило комплектуються набором механічних і вугільних фільтрів, що дозволяють видалити з води всі сторонні присмаки і
запахи, колір, хлор, а також механічні домішки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...