Вода

 

Велику цінність для нашої планети має вода. У ній зародилося життя, завдяки їй ми можемо існувати разом з іншими живими істотами. Вода є колискою найперших живих організмів. На Землі вона представлена ​​у вигляді всіляких водойм, які є головним надбанням нашої планети. Вода тече в швидких річках, вона заповнює собою сотні озер, дивовижні моря і найглибші океани.

Вода потрібна для повноцінного життя не тільки людини, а й тваринного і рослинного царства. У кожному живому організмі вода займає більшу частину плоті. Саме тому без неї життя абсолютно неможлива. Чистий свіжа водичка є джерелом здоров'я для всіх живих істот. Особливо корисна гірська вода, яка є самою найчистішої на Землі.

Ми стикаємося з водою кожен день, де б ми не були. Завдяки воді ми омиваємо наше тіло, перемо одяг, готуємо їжу, очищаємо навколишній простір. Вода здатна вгамувати спрагу і підтримати життя навіть в самих екстремальних умовах. Завдяки воді людина може вижити там, де, здавалося б, вижити неможливо.

 

 

Вода має унікальну природу, оскільки здатна приймати різну форму. Завдяки замороженої воді льоди північних широт зберігають величезний запас прісної рідини. Здатність перетворюватися в лід дає можливість зберігати воду в чистому первозданному вигляді. Вода може перетворюватися в пар, завдяки чому з'являються хмари, і на землю падає благодатний дощ. Він зрошує грунт, що дає можливість вирощувати урожай.

Як приємно посидіти на березі моря або океану. Водна стихія здатна зцілити навіть саму поранену душу. Вода разом з хвилями забирає негативну енергію, звільняючи людини від напруженого стану. Дивно спостерігати за морською стихією. Мінливий характер моря дозволяє побачити потужні штормові хвилі, а іноді спокійну поступливий гладь. Тільки вода може подарувати людині надзвичайні емоції і суперечливі почуття.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...