Вода або чай: чим поїти малюка

У перші шість місяців життя дитини материнське молоко втамовує його голод і спрагу. Якщо в цей період малюк знаходиться на виключно грудному вигодовуванні, додатково поїти його не потрібно. Якщо ви розширюєте раціон своєї дитини, включіть в нього рідини. Виникає питання: вода або чай? Пам'ятайте, що найкращий спосіб втамувати спрагу немовлят і малюків, - поїти.

Коли давати дитині воду?

Немовлятам, які перебувають на грудному вигодовуванні, воду вводять при розширенні раціону, тобто не раніше 17-ти і не пізніше 26-тижневого віку. Дітям у віці до трьох років слід давати слабоминерализованную мінеральну воду (<500 мг / 1 л розчинених інгредієнтів), з низьким вмістом натрію (<20 мг іона натрію / 1 л) і низьким вмістом сульфатів (<20 мг / л. Літр).

Скільки рідини потрібно немовлятам і дітям ясельного віку?

У немовлят і дітей раннього віку висока потреба в рідині - на кілограм маси тіла в чотири рази вище, ніж у дорослих. Після перших шести місяців життя дитині необхідно близько 800 мл рідини на добу. Потреба дітей у віці від 1 до 3 років становить приблизно 1300 мл рідини в день. Недостаточное споживання води небезпечно для малюка і може призвести до зневоднення, яке виражається наступними симптомами:

  • стомлюваність, дратівливість і сонливість,
  • зниження діурезу (об'єму сечі),
  • сухість і в'ялість шкіри малюка.

Вода або чай, соки - чи підходять вони малюкам?

Асортимент дитячих чаїв в магазинах величезний. Від укропного, який зазвичай використовується при хворобах травлення, до ромашкового і фруктового. Чаї подобаються малюкам, але немовлятам і дітям ясельного віку в щоденному раціоні рекомендується вода.
Соки можуть з'явитися в меню малюка в обмеженій кількості - в день дитина може випивати максимум 150 мл пастеризованого фруктового соку. Такі напої можуть бути джерелом вітаміну С, але в раціоні дітей їх варто обмежувати через вміст простих цукрів, надмірне вживання яких може призвести до розвитку надлишкової маси тіла і сприяти утворенню карієсу.

Чому вода - кращий вибір?

Вода не містить калорій, цукру і штучних добавок, тому це ідеальний напій не тільки для дітей, а й для батьків. Пам'ятайте, що ви як батько є взірцем для наслідування для свого малюка. Грамотно вибираючи їжу, ви формуєте в дитини правильні харчові звички з раннього віку. Піклуючись про вибір страв у меню малюка і як вводяться продуктів, з такою ж обережністю вибирайте для нього рідини і напої.

Приділяйте увагу на яку саме воду ви даєте дитини. Безпечнішою буде очищена бутильована вода, а не, наприклад, кип'ячена водопровідна. Замовити якісну воду можна в Компанії ТМ "Артемівська".

Як давати рідини дитині?

Завжди давайте рідини, коли дитина знаходиться в стійкому положенні. У перші півроку життя дитині слід давати воду за допомогою спеціальної ложки, чотирьох- або п'ятимісячна дитина вже здатний впоратися з цією формою пиття. У наступні місяці, до настання року, дитина може навчитися пити з відкритою чашки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...