Вода – це життя

 

Тіло людини на дві третини складається з води, яка бере участь у всіх обмінних процесах, що відбуваються в організмі. Нестача води викликає порушення в роботі деяких органів. Без їжі люди живуть довго, навіть проводять сорокаденний голодування з метою очищення організму. А без води людина не може прожити більше п'яти днів.

У їжі, з'їденої за день, вода є найважливішим складовим. Щоб дати організму необхідну кількість рідини, потрібно дотримуватися певного раціону харчування. У цьому добре допомагають овочі та фрукти на 72-95 відсотків складаються з води.
У будь-який час доби, відчуваючи спрагу, ми п'ємо воду. І робимо це не думаючи, також звично, як рухаємося або дихаємо. Але ось про те який обсяг повинен випити людина протягом дня, думки розходяться. Одні фахівці вважають, що достатньо одного літра, інші рекомендують від півтора до двох літрів води на добу. Останні дослідження показали потребу в рідині 30 мл на 1 кг ваги людини. У різних умовах організму необхідний різний обсяг води. Чим вище температура навколишнього середовища, тим більше вологи втрачається з потом. При низькій температурі потреба в воді значно менше. Крім того, кожен організм унікальний. І єдиної рекомендації тут не може бути. Ви самі можете без труднощів визначити недолік рідини в вашому організмі за деякими ознаками.

1. Колір вашої сечі помітно потемнів.
2. Ви ходите в туалет менше п'яти-семи разів на добу.
3. При цьому Ви помітили, що шкіра стала сухою.
4. Ви частіше стали є, це відбувається тому, що організм вважає сигнали про нестачу вологи, як відчуття голоду. Через це багато набирають зайву вагу. Варто випити склянку води і відчуття голоду зникає.
5. Ви стали швидше втомлюватися. Доведено, що нестача рідини викликає швидку стомлюваність.
6. Якщо у вас часто болить голова, можливо, що вам просто не вистачає води.
7. Ви стали часто дратуватися, злитися, це також може бути через часткове зневоднення.
8. З'явилися запори. Якщо немає захворювань шлунково-кишкового тракту і ви правильно харчуєтеся, тоді збільште обсяг споживаної води.

Не забувайте, що без води не може відбутися жоден процес в організмі. Вона очищає наше тіло зсередини і зовні, омолоджує організм на рівні клітин. Для здоров'я і гарного самопочуття її потрібно пити достатньо.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...