Вода для офісу і вдома: чи є різниця

 

Доставка води в офіс або будинок більшості населення Одеси стало звичним варіантом забезпечити себе, колегам-працівникам або родичам якісну воду. Вода компанії-виробника "Артемівська", очищена методом зворотного осмос досить популярна в Одесі. При виході вода прекрасно очищають в порівнянні з водопровідної води в Мітчики. Така вода, оптимально збалансований в композицію і приємний за смаком.

 

Що краще замовити в офісі?

Очищена питна вода, звичайно, матиме благотворний вплив на організм людини, його розумові здібності, заряд бадьорість і поліпшення здоров'я. Всі ці чинники підвищать загальну ефективність команди. У багатьох великих підприємствах і малих фірмах можна побачити Кулери з водою в пляшках для співробітників і клієнтів, встановлених в залі, на кухні і в залі засідань.

Для невеликої команди, як правило. Наказав насоса на дев'ятнадцять літрову пляшку. За вирахуванням насоса можна віднести відсутність нагріву і охолодження води. Тому, щоб зробити чай кави необхідно використовувати електричний чайник в офісі кухні.

Для плідної роботи колективу протягом всього робочого дня не забувайте піклуватися про співробітників і замовити доставку води в офіс в ТМ «Артемівська».

 

 

Вода для дому: що вибрати?

Якість водопроводу в кран вже давно занепокоєння, напій не рекомендується, а також варити на ньому їжу. Таким чином, для забезпечення будинку чистої води можна замовити доставку води в будинок в Одесі. Звичайно, ви хочете не помилитися і вибрати якісний продукт і надійний постачальник, для регулярного замовлення води на перед.

Для того, щоб замовити якісно очищену воду можна в компанії "Артемівська", навіть для зручності можна орендувати або купити недорогий, але якісний кулер або насос для розподілу води.

 

Який кулер вибрати для будинку

У будинку немає необхідності використовувати апарати промислового масштабу. Модель з невеликою ємністю холодної води підійде для будинку. А якщо функція охолодження води не сильна і необхідна, то можна віддати перевагу обладнанню з нижньою завантаженням пляшки. Тоді установка не буде потрібно докласти багато зусиль.

Для економії місця на невеликій кухні можна вибрати столове кулер, який можна легко встановити на підвіконня. Спеціалісти компанії "Артемівська" радо допоможуть Вам підібрати кулер, придатний для функціональності та дизайну для вашої кухні.

 

 

Як вибрати кулер для офісу

Основним критерієм є виконання офісних кулерів. Для цього потрібен кулер з системою компресора. Альтернатива йому-кулер з вбудованим холодильником. Мінус можна вважати, що кулер з холодильником підійде для невеликої команди. Найкраще враховувати наявність одного кулера для двадцяти співробітників в офісі. Тоді співробітники будуть мати безперервний доступ до чистої води і пристрій не вдається від перезавантаження.

Вода та послуги від "Артемівської" ТМ

З використанням послуги доставки води від компанії - виробника «Артемівська» замовник отримує:

  • Вода відповідає українським стандартам якості. Клієнт завжди може ознайомитися з висновками лабораторних досліджень, виданих СЕС і з'ясувати якість споживаної води.
  • Для очистки води ТМ "Артемівська" використовує Новітнє обладнання з використанням методу зворотного осмос. Високопродуктивні фільтри механічного очищення Filtmaster виробництва Jimten (Іспанія), видалення зважених і нерозчинні речовини з проточною водою. Потім вода збагачується електролітів калію і натрію, фтору, кальцію і магнію. Очищення води на молекулярному рівні без застосування хімічних реагентів і без фазових перетворень води, зберігає її природну структуру і корисні властивості.
  • Компанія пропонує широкий вибір насосів і охолоджувачів, які можна придбати, чи варто здавати в оренду на вигідних умовах.

 

Якісна вода, яка відповідає санітарно-гігієнічним нормам, є основною умовою збереження здоров'я людини. Замовляєте доставку води в Одесі на ТМ «Артемівська» і це принесе тільки вигоду.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (18 оценок, среднее: 4.72 из 5)
Loading...