Вода джерельний край – турбота про своїх дітей

 

Лікарі Державної педіатричної Академії міста Санкт-Петербург провели дослідження здобутих вод з Троїцького джерела. Що вони виявили? Чисту натуральну питну воду, яка містить мінерали і мікроелементи, необхідні для повноцінного фізичного і звичайно, розумового розвитку дітей. Це кальцій, магній, фтор, калій, селен, натрій і ін.

Крім того, продукт, добутий з даного джерела, не містить алергенів. Що знаходиться в ньому селен блокує розвиток і розмноження ракових клітин, що на сьогоднішній день досить актуально. Споживання води з джерела дозволяє приймати в необхідному достатку добову дозу мікроелементів, не вдаючись до вживання штучних, куплених в аптеці.
Це надійний натуральний фільтр

Питна вода видобувається з артезіанської свердловини. Вона залягає на глибині 250 метрів. Чому можна сказати, що це дійсно чиста, безпечна і володіє корисними властивостями вода?
Багатометрові і багатошарові пласти покладів різних порід є найбільш надійними і безпечними фільтрами, створені нашим Творцем. До речі, фільтрація виготовлена ​​людьми заснована на тому ж принципі, що і природна. Тільки штучна, на відміну від натуральної, не здатна самоочищатися.
Контроль якості

 

 

Вода,Як споживання води впливає на теплорегуляційні процеси організму видобута з джерела, проходить щоденний контроль якості. Проводяться фізико-хімічні дослідження і мікробіологічні аналізи. Збір проб проводиться незалежною лабораторією атестації.

Регулярний щорічний контроль продукції здійснюють державні лабораторії м.Санкт-Петербурга та інших міст, оснащені сучасним технологічним обладнанням. За результатами дослідження вода відповідає всім нормативним вимогам санепіднагляду.
Купуючи воду, ви можете бути впевнені в безпеці своєї сім'ї, тим самим виявляючи справжню любов і турботу до своїх дітей!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...