Вода як джерело гармонії

Вода-основа життя на Землі. Вона вважається першорядним елементом і в Стародавньому китайському вченні. Згідно фен-шуй, саме ця стихія дала початок всім іншим елементам буття: девереву, вогню, землі і металу.
Вода найбільш сильно впливає на людину. Вона може стати символом процвітання і успіху вашої родини. Кажуть, вода це гроші по фен-шуй. Але що потрібно зробити для залучення багатства? Які правила не варто порушувати, щоб ця стихія не стала причиною невдач? Чи обов'язково перебиратися жити на підводну базу?
Насправді, вода може бути присутнім в житті людини (будинку, офісі) не тільки в своєму природному стані, але і в інших формах.
1. Фонтани, акваріуми або штучні водойми на ділянці. Вони позбавляють від негативної енергії. Постійно циркулююча вода "змиває" негатив і наповнює простір позитивною енергією Ци.
2. Зображення. Це можуть бути намальовані або вишиті картини, репродукції та фотографії. Але варто пам'ятати, що вода на них повинна бути чистою, краще прозорою, без очеретів і водоростей. Якщо ж на картині зображена річка, то протягом має бути направлено вгору, так стихія допоможе акумулювати енергію і досягти успіху. Океани і моря ні в якому разі не повинні бути штормящими, а про водоспади не варто і думати. Останні так явно символізують рух вниз, що сприятимуть лише втраті енергії, витоку фінансових ресурсів і невдач.
3. Скла і дзеркала. Будь-які відображають поверхні, що асоціюються з водною гладдю.
Згідно фен-шуй, для досягнення позитивного впливу стихії, слід дотримуватися кількох важливих правил.
1. Не можна вішати і встановлювати елементи декору, що символізують воду, в південній частині будинку або ділянки. Це місце, в якому панує вогонь.
2. Вітається розміщення в східній або північній області приміщення.
3. Картини, дзеркала і скляні поверхні не варто розміщувати позаду робочого місця або за будинком. Вода-символізує рух, річки звивисті, а стихія мінлива і небезпечна. В цьому випадку у людини може розвинутися почуття невпевненості, виникнути складності з прийняттям рішень.
4. Фонтани рекомендується встановлювати тільки праворуч від парадних дверей (якщо дивитися від входу).
Вода-основний елемент, а отже, найсильніший. Вона може бути спокійною, а може вирувати. Будьте уважні, дотримуйтесь рекомендацій, тоді ця стихія допоможе сконцентрувати потоки позитивної енергії Ци, залучити в будинок багатство і успіх, привнести гармонію в сімейне життя.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...