Вода з користю – це ..

Те, що воду з кранів краще не пити ні сирої, ні навіть кип'яченої, вже зрозуміло багатьом. Біда водопровідної рідини в тому, що вона хлорована. Вбиваючи мікрофлору та шкідливу органіку, хлор сам по собі стає ворогом нашого організму. І не так хлор, як сполуки, які утворюються, коли він з'єднується з металом водопровідних труб, органікою рідини при кип'ятінні. Лікарі підозрюють, що хлорорганічні сполуки стають причиною близько тридцяти відсотків ракових захворювань кишківника та сечостатевої системи. Тому і виходить, що якщо на сімдесят відсотків наш організм складається з води, то і здоров'я на стільки ж залежить від того, яку рідину ми вживаємо.

Якій воді віддати перевагу

Оскільки способу обходитися без води поки не винайшли, а, навпаки, для нормального функціонування системи кровообігу, рекомендується випивати не менше двох літрів рідини на день, і бажано якісної. Тоді проблему H2O для приготування їжі вирішуємо по-різному – ставимо побутові фільтри для води на крани, встановлюємо настільні фільтри, збагачуємо її сріблом та кремнієм, робимо запаси мінералки. Якщо ви вибрали останній варіант, то, мабуть, впевнені в цілющості та якості бутильованої рідини. Однак не всяку мінералку можна споживати цілий рік та сім днів на тиждень.

"Небезпеки" столової води

Головний показник для мінералки, який обов'язково виробники відзначають на етикетці – її мінералізація, тобто кількість солей на літр. Залежно від цього мінеральна вода ділиться на лікувальну, лікувально-їдальню та їдальню. Колись лікувально-їдальня та лікувальна продавалися тільки в аптеках. Її призначали лікарі - пити, скажімо, протягом 24 днів з певною температурою та у певних дозах. Наразі ніхто не звертає уваги на мінералізацію. Сьогодні популярна у народі мінералка - саме лікувальна та столово-лікувальна високомінералізована вода, де від 2,5 і більше грамів солей на літр. Якщо ви питимете їх довгий час, ризикуєте отримати відкладення солей на кістках і суглобах, а це може призвести до остеохондрозу, остеопорозу, інших захворювань.

Тому, дбаючи про своє здоров'я, краще поступово перейти на вживання мінеральної їдальні та просто питної води. Іншого виходу немає – хлорована рідина для пиття не рекомендується. Європейці, наприклад, випивають понад 200 літрів бутильованої рідини на людину щорічно, з них близько 100 літрів – негазованої. Це означає, що рідина з крана вони практично не вживають і, приїжджаючи в гості до нашої країни, насамперед біжать до магазину за питною водою. Але, на відміну від наших співвітчизників, іноземці ніколи не питиму мінералку з високим вмістом солей.

А в нас можна спостерігати зовсім іншу картину, коли в супермаркеті упаковками купується вода, рівень мінералізації якої від 6,5 і більше грамів на літр, а це означає, що її не можна споживати як просту, в будь-яких кількостях і протягом тривалого часу. Для щоденного вживання підходить та рідина, де мінералізація, тобто вміст солей менше 1 грама на літр. Вона називається їдальнею саме тому, що її можна пити у великих кількостях без призначення лікаря як просту.

Дистильована вода

Якщо високомінералізована мінеральна вода може нашкодити, тоді може пити взагалі дистильовану чи знесолену? Е, ні. Хіміки кажуть, що у дистильованій немає багатьох мікроелементів, через деякий час ці необхідні сполуки вона почне «вимивати» з нашого організму, і ми, знову ж таки, матимемо проблеми зі здоров'ям. Безумовно, одне: якщо вже купувати мінералку, то краще від відомих виробників, хоч і існує проблема підробки продукції. Єдиний спосіб не купити фальсифікат – знати справжню якість улюбленого напою.

Вода з бювету

Жителі деяких міст мають на вибір ще й бюветний різновид. Це вода з глибоководних свердловин, вона набагато краща за водопровідну. Але пам'ятайте, що зберігати її можна не більше ніж добу або дві. Піднята з-під землі та контактуючи з повітрям, вона починає швидко окислюватись і втрачати корисні якості. Ще рекомендується щоразу приносити новий або ретельно вимитий посуд, щоб невидимі залишки «старої» рідини, яку набирали, скажімо, позавчора, не забруднювали «новий».

Бутильована вода

Нехай вам навіть скажуть, що у вашій воді все в нормі, все ж таки пам'ятайте, що ваше здоров'я залежить значною мірою від того, з якої рідини ви щодня готуєте собі чай. Переконаємося, як завжди, що губить людей не пиво... Тому все частіше люди віддають перевагу замовленню очищеної води додому.

Замовляючи воду Компанії ТМ "Артемівська" ви отримуєте чистий продукт, який безпечний для вживання дорослими та дітьми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...