Вода з куркумою: кілька порад

 

Куркума відноситься до імбирним рослинам. Її використовують як приправу до різних страв. Але крім цього, вона дуже корисна для організму. Якщо просто розмішати порошок куркуми в воді, то вийде відмінний цілющий напій.

У куркумі міститься білок куркумін. Він має антибактеріальну, протизапальну дію. Також куркума багата вітамінами В, С, Е, йодом, залізом. При регулярному вживанні напою з куркумою зміцнюється імунна система людини. Людям у віці цей напій допомагає поліпшити пам'ять і стимулює роботу мозку.
Напій з куркумою виводить токсини, покращує обмінні процеси. Покращує травлення, ефективно бореться з діареєю. Напій також рекомендується пити худне, так як він прискорює метаболізм.

Крім цього, доведено, що куркума уповільнює розвиток онкологічних захворювань. Напій знижує кислотність організму, тим самим сповільнюючи процес росту пухлин. Напій можна застосовувати в якості профілактики онкологічних захворювань.
Для ефективності напою його потрібно правильно приймати. Є два способи прийому: ранковий і вечірній. Отже, вечірній спосіб вживання відрізняється тим, що в воду додають мед. Такий напій допоможе розслабитися. Рецепт приготування дуже простий: на склянку теплого молока додають спочатку куркуми, кількість куркуми починається з 1 ложки. Згодом кількість куркуми можна збільшити до 2 ложок. Коли молоко охолоне, додають мед і випивають. Таку суміш п'ють кожен день перед сном протягом 3 тижнів.

 

 

Ранковий спосіб простіше: на 200 мл води 0,5 ч.л. куркуми. Цей напій п'ється на порожній шлунок перед сніданком. Такий напій рекомендовано пити протягом 7 днів, з 8 дня обсяг куркуми збільшують в 2 рази на ту ж кількість води. Курс такого прийому триває 14 днів. Після місячної перерви можна відновити прийом напою.
Взагалі існує безліч рецептів напою з куркумою. Головне при прийомі будь-якого необхідно строго дотримуватися дозування і тривалість лікування.

Вода з куркумою приносить велику користь організму. Але у нього є протипоказання: жовчнокам'яна хвороба, вагітність, гепатит, захворювання шлунково-кишкового тракту, алергія на куркуму, дитячий вік до 3 років.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...