Водопровідна вода чи вода у пляшках? Перевірте, яку воду вибрати!

Адекватна гідратація організму є ключовою проблемою людей будь-якого віку. Постає питання: яку воду вибрати? Чи достатньо хорошої якості кран чи варто брати бутильовану воду? Знайдіть відповідь на деякі питання, що часто ставляться.

Чи можна пити водопровідну воду?

Ні. Якщо ми користуємось громадською водопровідною мережею, ми не можемо бути впевнені, що вода у наших кранах відповідає суворим стандартам якості, встановленим законодавством. Методи очищення води сьогодні повністю відрізняються від тих, що використовувалися кілька десятків років тому. Стан трубопроводів, наприклад у багатоквартирному будинку або приватному будинку, також впливає на якість води.

Чи є у вашій водопровідній воді патогенні бактерії?

Питна вода знезаражена та не містить бактерій. Випадки зараження дуже рідкісні – жителі сповіщають про небезпеку, і установка негайно дезактивується. Дітям, хворим чи людям із ослабленим імунітетом обов'язково потрібно пити лише кип'ячену воду.

У чайнику накопичується вапняний наліт. Чи означає це, що від питної води в мене будуть каміння у нирках?

Ні. Накип, який відкладається в чайнику, в основному є карбонат кальцію з домішкою карбонату магнію. Чим більше цих елементів, тим жорсткіша наша вода. Кальцій та магній – цінні мінерали для нашого організму, а тверда вода не шкідлива. Багато факторів сприяють утворенню каменів у нирках, але питна вода з-під крана не належить до них! Людям, схильним до каменеутворення та рецидивів сечокам'яної хвороби, необхідно обов'язково перевірити жорсткість води в тому місці, де вони живуть, та проконсультуватися зі своїм лікарем.

Скільки кальцію у водопровідній воді?

Рекомендоване споживання кальцію для дорослої людини варіюється від 1000 до 1300 мг на день, залежно від статі та віку. Таким чином, неважко підрахувати, що вживання навіть 3 літрів водопровідної води покриває в середньому 20–30% добової потреби, а в містах з м'якою водою ще менше. Тож не бійтеся передозування кальцію з водопровідної води.
У разі сумнівів, пошукаємо інформацію про жорсткість води в нашому регіоні. Такі дані можна знайти на сайтах муніципальних водоканалів.

А як щодо хлору у воді? Він канцерогенний?

Хлор та його сполуки використовуються – часто на додаток до озонування – для дезінфекції питної води. Вони можуть бути шкідливими у вищих концентраціях. Вміст хлору та його похідних у питній воді суворо контролюється і не повинен перевищувати встановлених норм. Той факт, що наш нюх дуже чутливий і виявляє навіть невелику кількість хлору, не означає, що вода завдасть нам шкоди. Однак, якщо комусь не подобається смак та запах хлору, вони можуть закип'ятити воду або використовувати спеціальні фільтри для питної води.

Бутильована вода чи водопровідна?

Водопровідна вода - це не що інше, як економія. Економія на власному здоров'ї.

Замовляючи бутильовану воду ТМ "Артемівська" можна не перейматися її якістю - вона підходить для щоденного вживання для дорослих та дітей.

Замовляйте якісно очищену воду за тел. +38 (093) 417-88-86.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...