Водопровідна вода, фільтр або вода в пляшках

 

Навіщо  чистити водопровідну воду

В водопровідній воді легко виявити туман піску, глинистих частинок, органічних сполук і мікроорганізмів, використання такої води в майбутньому може негативно вплинути на стан здоров'я.

Вода з пружин, свердловин і імпровізованих свердловин небезпечно використовувати тільки при регулярному перевірці води в лабораторних умовах, і це не дешеве задоволення. Промислові та сільськогосподарські підприємства забруднюють ґрунт нітратами, шкідливі солі підземних вод з року в рік.

Якщо ви втомилися від питної позбавленою смаку води поганої якості з водопроводу труби, ця стаття буде корисна для вас.

Все про фільтри для дому

 

Домашніх водоочисного методу за допомогою домашніх фільтрів

Вибираючи метод очищення водопровідної води, потрібно зрозуміти, скільки води буде необхідно і яку якість води буде прийнятним для вас:

 1. Фільтри-глечики

Якість фільтру дозволяє видалити з води органічні сполуки, хлор, деякі моделі глечики пом'якшують воду. Середній фільтр в глечику розрахований на два-три місяці використання і об'ємом до 300 літрів. Зручність глечика в його малому розмірі і низькій вартості.

 1. Фільтр "потік"

Цей тип фільтру володіє всіма властивостями фільтра-глечиком, а також видаляє з води залізо, деякі нітрати, марганець. Комбінація фільтрів надає додаткові корисні функції. Термін служби становить близько одного року з проникністю води до 3000 літрів. Фільтр справляється з очистю води з хлору, але при цьому буде проблематично зняти залізо і твердість води у воді якісно.

 1. Система ультрафільтрації

Він працює за принципом потоку фільтра, а також disinfates води. Мембрана в фільтрі може утримувати частинки не більше 0,1 мкм, у той час як віруси і бактерії можуть бути до 0,01 мкм. Ультра-фільтрації системи вигідно використовувати в промисловому масштабі, але для домашнього використання це неефективно.

 1. Система зворотного осмосу

Очищає воду з усіх шкідливих елементів в ньому, роблячи його придатним для щоденного споживання. Фільтр-картридж призначений для роботи до одного року. При фільтрації до 80% води зливають у каналізацію, вода не має достатньої мінералізації. При установці системи зворотного осмос повинен бути підготовлений для дорогого придбання обладнання, технічне обслуговування і ремонт у разі поломки.

 

Якість деталей в фільтрі

Вирішивши купити, домашній фільтр для очищення водопровідної води, необхідно звернути увагу на якість деталей в обладнанні:

 • Картридж, мембрана, фільтр має бути найвищої якості, якість отриманої води значною мірою залежить від цих частин;
 • Кронштейн повинен бути міцним і витримувати важкі навантаження, але не зігнутий;
 • Колбу – він повинен бути виготовлений з високоякісного пластику, без сторонніх запахів і чітко вираженого виливків швів;
 • Чистота водопровідний кран-не потрібно вибирати з пластмасовими частинами;
 • Індикативні елементи-зовні важко визначити їх якість, тому ми рекомендуємо розраховувати на бренд виробника.

Підсумовуючи, можна виділити наступні переваги фільтрів:

 1. Низька вартість і великий вибір фільтрів типу JAR;
 2. Вода фільтрується в момент його годування в кратері;
 3. Можна підключати основні фільтри до водонапірної труби.

А також недоліки домашніх фільтрів:

 1. Фільтри не в змозі очистити воду всіх забруднювачів. Максимум двох або трьох типів, які не роблять воду абсолютно безпечною для здоров'я;
 2. Важко визначити "на оці", коли фільтр має бути змінений, і дотримуючись рекомендацій виробника, не завжди відповідає дійсності з-за високого рівня забруднення води;
 3. Фільтри не добре працюють, якщо хімічний склад води часто змінюється;
 4. Необхідно зачекати, поки фільтрується необхідна кількість води;
 5. З фільтрацією води прибираються з найкорисніших мікроелементів. Цуба втрачає свої корисні властивості для людини.

Все про бутильованої води

Альтернатива домівкою фільтрів полягає в тому, щоб замовити воду для будинку, наприклад від компанії ТМ "Артемівська".

Вирішивши замовити воду з доставкою додому, необхідно ретельно підібрати на постачальник води в Одесі серед представлених компаній у цьому секторі послуг.

Основними позитивними факторами обслуговування «замовлення води в будинку» є:

 1. Пляшка заповнюється водою, очищеної зворотним осмосом з використанням сучасного обладнання іспанського виробництва.

Метод зворотного осмос очищає воду на 99% всіх шкідливих елементів: залізо, солі важких металів, хлору та її похідних, пестицидів, вірусів і бактерій. Після очищення вода збагачується мікроелементами, що робить його не тільки смачним, але і корисним.

 1. Бутильована вода може зберігатися на до шести місяців, з урахуванням правил його зберігання.

Вода наливається в міцний флакон з хімічно інертним пластиком, що не реагує з водою.

 1. Вода відповідає українським стандартам якості.

Регулярні інспекції води в державній лабораторії підтверджують якісні сертифікати від санітарно-епідеміологічної станції, з якими клієнти завжди можуть ознайомитися, якщо вони бажають.

 1. Вода в пляшках готова до використання, вона не повинна бути кип'яченою заздалегідь, чай і кава будуть більш ароматні, і підготовлені страви сюрприз з новими смаками.

Вода придатна для споживання дітьми та дорослими.

 1. Вибиравши компанію ТМ «Артемівська» клієнтові більше не доведеться турбуватися, чи закінчилася питна вода.

Наша компанія доставить воду безкоштовно у зручний для вас час і місце, залишається тільки зустріти кур'єра і підібрати бутильованої води.

 1. Замовлення дуже легко оформити: ви можете залишити запит на сайті компанії https://woda.od.ua або зателефонувати оператору в робочий час + 38 (096) 168-88-86.

Є кілька варіантів оплати: готівкою до кур'єра, на банківську картку або на поточний рахунок компанії.

 1. Для зручного розливу води клієнти можуть орендувати або придбати кулер з широкого спектру сучасних моделей. Наші майстри будуть встановлювати і з'єднати вас кулер, розповісти вам, як піклуватися про нього.

 

Компанія ТМ «Артемовська»: замовте для себе найкращу воду

Якщо у вас ще є питання про воду в пляшках і наші послуги, оператори з радістю відповімо на них. Ми працюємо за принципом турботи про здоров'я кожного з наших клієнтів і прагнення до комфортної співпраці протягом багатьох років.

Замовивши очищену воду в пляшках, ви будете піклуватися про своє здоров'я і здоров'я вашої родини. Залиште своє замовлення прямо зараз, і в найближчому майбутньому ми доставимо вам воду.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (19 оценок, среднее: 4.74 из 5)
Loading...