Як правильно використовувати фільтри для води?

 

В даний час практично в кожному будинку і офісі стоїть фільтр-глечик, який використовують для очищення води. Але, не залежати від цього, лише мало хто знає важливі особливості використання фільтра, які безпосередньо впливають на якість води.
Почнемо з тих правил, яких слід дотримуватися при експлуатації фільтру.
По-перше, якщо ви не використали фільтр довгий час, наприклад, їхали в далеку поїздку, то перед тим, як почати знову його експлуатувати, буде не зайвим профільтрувати і вилити перші дві порції води.

По-друге, не рекомендується намагатися вимити змінний картридж лише для того, щоб продовжити термін його служби. Насправді такі дії лише зруйнують саму структуру картриджа і зіпсують його.
По-третє, кожен раз, коли ви міняєте старий картридж на новий, необхідно ретельно мити кришку і сам глечик теплою водою в поєднанні з м'яким миючим засобом.

По-четверте, фахівці ні в якому разі не рекомендую використовувати фільтри для очищення води, коли картридж вже не придатний для застосування, тобто, коли закінчується його термін дії. Весь час своєї роботи картридж накопичує різні бактерії і органічні речовини, при цьому ті добавки, які служать для того, щоб стримувати зростання хвороботворних мікроорганізмів, перестають діяти. В результаті, сам картридж стає небезпечним для здоров'я людини, заражаючи воду бактеріями. Тому так важливо своєчасно міняти картриджі.

 

 

Для того, щоб зберегти своє здоров'я, необхідно правильно вибрати змінний елемент фільтра - картридж. В даний час на вибір покупців запропонована ціла лінія картриджів, які можуть бути використані для вирішення якоїсь певної проблеми води. Наприклад, існують змінні елементи з бактерицидними властивостями, які збагачують воду фтором або ж пом'якшують її. Як правило, такого роду фільтри коштують набагато дорожче, ніж звичайні, але зате вони допомагають позбавити людину від «проблемної» води.

Небезпека полягає в тому, що незнання особливостей води в своєму місті може привести до плачевних наслідків. Наприклад, вода в місті тож містить фтор, а ви до того ж придбаєте картридж, який збагачує води фтором, і тоді для вас неминучі проблеми з зубами. Щоб уникнути таких можливих ситуацій, необхідно уточнити особливості води в вашому окрузі. Це можна зробити в відділеннях водоканалу або ж в СЕС.
Але існує один тип картриджів, який підходить абсолютно всім - універсальний. Він позбавляє воду від домішок, від солей важких металів і від хлору. Також він зберігає в воді все мікроелементи і мінерали і, що важливо, коштує на порядок дешевше, ніж його побратими.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...