Як спонукати дитину пити воду

Дітям потрібна вода підтримки здоров'я. Як спонукати дитину пити воду? Що зробити, щоб дитина віддала перевагу ковток води солодкому соку?

Напій для дітей

Найкращий напій для дітей – це вода. На жаль, дітей приваблюють пляшки з барвистими напоями, та привабливість води в очах падає. Щоб зміцнити статус води, спробуйте додати улюблені фрукти або натуральний сік.

Як ненав'язливо переконати дитину пити воду

Якщо дитину не переконує вода в глечику, можливо сподобається кумедна чашка або пляшка з улюбленим героєм. Іноді потрібна проста соломинка або барвиста і химерна, наприклад, у вигляді окулярів, якими тече рідина. При прогулянці візьміть із собою дві пляшки — нехай кожен матиме «приватний» напій.

Розкажіть дитині про воду і спонукайте пити разом. Наприклад, поливаючи квіти чи собаку разом. Тоді скажіть дитині, наскільки важливою є вода для правильного функціонування кожного організму. Відвідування басейну – це ще одна можливість потоваришувати з водою.

Пам'ятайте, дитина сама не проситиме воду, якщо немає такої звички. І не проситиме про це, якщо не знайомий з водою. Удома покладіть на стіл графин, щоб вода завжди була у полі зору. Є ймовірність того, що дитина спробує тільки з цікавості. Хваліть за здоровий вибір, нехай пишається собою - це дозволить асоціювати питну воду з позитивними емоціями та викличе задоволення.

Щоб сформувати правильні звички у дитини, пам'ятайте, що діти переймають звички батьків. А якщо дорослі не п'ють воду, то чого чекати, що дитина почне пити її. Діти уважні спостерігачі. Найважливіше слів вчинки. Пийте воду всією родиною!

Мінеральна вода

Мінеральна вода видобувається із джерел, що містять цінні інгредієнти, які після контакту передають воді частину переваг. Вибирайте мінеральну воду, яка містить концентрацію важливих елементів – поєднання мінералів, які відповідають потребам у добовій дозі магнію, кальцію або калію у дорослої людини.

Як контролювати кількість води

Сьогодні існують мобільні програми для відстеження кількості випитої рідини. Вони також нагадують про правильне, систематичне питво води. Після введення даних додатки обчислюють, скільки води користувач повинен пити. Покажіть програму дитині, нехай знає, коли телефон нагадує про необхідність поповнення рідини. Якщо дитина має телефон, встановіть таку програму дитині.

Чому пити воду так важливо

Вода – це важлива рідина у житті кожної людини. У дитини відіграє особливу роль — немовля складається до 80% з води. Крім вгамування спраги, вода вимиває токсини з організму, допомагає в транспортуванні поживних речовин.

Згідно з рекомендаціями фахівців, дитина має щодня пити по 100 мл води на кожен із перших десяти кілограмів маси тіла та 50 мл ще на десять. Ця сума збільшується з активністю дитини. Якщо дитина енергійна, багато рухається і стрибає, кількість випитої води має бути більшою. Ця кількість включає воду, що міститься в їжі (суп), фруктах або інших напоях. Неможливо точно розрахувати, скільки води містять усі страви, тому, якщо дитина віддає перевагу рідким стравам, вона може пити трохи менше.

Збільшуйте кількість рідини, якщо дитина хворіє, у неї блювота чи діарея – вода втрачається швидко, і якщо своєчасно не поповнювати, виникнуть небажані наслідки.

Як відучити дитину від солодкого пиття

Робіть це поступово! Не замінюйте солодкий сік мінеральною водою, а введіть її повільно. Пропонуйте, коли дитина відчуває спрагу - під час їжі, після гри у дворі або коли спітніла. Коли дитина не має іншого вибору, доведеться спробувати рідину, яка вгамовує спрагу, і це вже перший крок до мети! Також купуйте менше солодких напоїв, щоб не було спокуси. Якщо дитина хоче більше солодощів натомість, а за відсутності їх вживання стає сонною або слабкою, здайте аналіз сечі. Можливо, це симптом діабету.

Пам'ятайте, дитина не завжди проситиме воду, бо не відчуває спраги. Це почуття часто виникає, коли організм починає зневоднюватись. Зневоднення краще не допускати, тому давайте воду дитині регулярно у невеликих кількостях.

Замовлення води ТМ "Артемівська"

Подбайте заздалегідь про те, щоб удома була чиста та безпечна для дитини вода. Такою водою сміливо можна назвати воду від Компанії ТМ "Артемівська" - вона відповідає всім санітарним нормам якості, смачна та корисна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...