Замовити воду в Одесі

Безпечна питна вода сьогодні не розкіш, а один з інструментів для забезпечення власного здоров'я. У сучасному світі нам важко впливати на такі чинники, як Забруднене повітря, погана Екологічна ситуація в регіоні, але вода, яку ми використовуємо щодня, залежить виключно від самих себе. Замовлення води в Одесі не буде пити воду з крану. Лікарі, дієтологи і науковці постійно говорять про важливість питної чистої питної води, вже очищеної від хлору, металевих солей і суспензій, іржі з сантехніки, що вже морально застаріло і вимагає повного відновлення. Щоб зберегти здоров'я, необхідно відмовитися від водопровідної води і вибрати виробника, який обіцяє забезпечити якісний продукт, а також підтримує його з сертифікатами відповідного зразка. Таким підприємством є компанія ТМ "Артемівська".

 

Скільки води необхідно в офісі, наявність води в офісі є дуже важливим фактором у забезпеченні здоров'я і роботи ставлення. Питна вода з водопровідної або приготування гарячих напоїв на це може негативно вплинути на ваш благополуччя. Досягши "критичної точки" організм не допомагає:

 • Високий вміст заліза у воді викличе захворювання органів травлення і кісток;
 • Формування каменів є причиною того, що вода не очищена від кальцію;
 • Наявність фтору в надлишку норми викликає карієс і псування зубів;
 • Хлор має канцерогенний ефект.

Є й інші шкідливі елементи у воді, і на роботі люди можуть сказати, що життя. Чи варто ризикувати здоров'ям співробітників і платять хворі листя? Поставка води в Одесі в цій ситуації стане вирішенням цієї проблеми.

 

Ваш дзвінок і порядок води в офісі від компанії ТМ "Артемівська" принесе в робочий день:

 1. Корисна вода для підтримки балансу води в організмі;
 2. Робітники не повинні покинути робоче місце, щоб купити чай або каву, і витрачати свої власні гроші;
 3. При проведенні нарад або презентацій, наявність кулера скаже, що ваша компанія є престижною і піклується про своїх колег.

Переваги замовлення води в офіс в Одесі:

 • Бутильованої води в великій організації або невеликий офіс забезпечить команду з зарядом енергії, сильний імунітет, стресовий опір. Ці чинники допоможуть співробітникам виконати свої обов'язки високого рівня;
 • Вода придатна для пиття в сирому вигляді, для пивоваріння чай і каву;
 • Замовлення води в офіс передбачає систему знижок, рекламних пляшок, а також оренда прохолоду при замовленні певної кількості води щомісяця;
 • Ви можете купити або орендувати обладнання-охолоджувач або насос. Наші кваліфіковані фахівці порадять, що краще вибрати з обладнання тільки для вас, встановити і в разі поломки буде виправити це, а також буде проводити санітарії;
 • Вода приходить швидко, у зручний для вас час і місце для клієнта.
 • Ефективність нашого середнього імені.

Замовлення води вдома: вам це потрібно? Піклуючись про здоров'я сім'ї, ви хочете, щоб надати йому кращий і якісний продукт, це відноситься до води, яка п'ють і на якому готують їжу. Якщо домашнє господарство буде пити тече вода: сирий, відварний або стаціонарний-він все ще може викликати погане здоров'я. Одним з варіантів домашнього фільтрації води можна вважати покупку фільтр-глечик для очищення води. Але вона має свої добрі і негативні моменти. Позитивними факторами його використання є:

 1. Вода очищається від хлору, піску, іржі, глини;
 2. Простота у використанні-вода наливається в спеціальний відсік і поступово Вода накопичується в глечику
 3. Вартість глечика не велика, продається в багатьох магазинах міста.

Основні недоліки використання домашнього фільтра:

 1. Вода очищається повільно і в невеликих обсягах;
 2. Глечик не може фільтрувати водні віруси, бактерії і невеликі нерозчинні елементи;
 3. Фільтри в глечику підлягають постійній заміні. Якщо цього не зробити, вона буде отруїти воду подвійно. Розрахунок вартості фільтр-глечик і змінні фільтри сума не буде малим для сімейного бюджету.

Бутильована вода є необхідною послугою для людей, що проживають в метрополії, таких як Одеса. Деякі помилково вважають, що вода скрізь такої ж якості, яка не так. Вибираючи марку, необхідно ретельно вибрати виробника.

 

Вода в будинку від ТМ "Артемівська": якість та безпека використання очищеної бутильованої води з ТМ "Артемівська" несе тільки позитивні аспекти:

 1. Це безпечно пити в будь-якому віці, починаючи від малюків;
 2. Вода не вимагає кипіння і вже готується до пиття;
 3. Вода, пройшла сертифікація, підходить для приготування смачної і корисної їжі. Чай, кава або Компот, на його основі, помітно відрізняється за смаком і насиченістю. Вода в пляшках не залишає накипу на чайнику або кавомашину;
 4. Для комфортного розливу є можливість придбати кулер або більш економний варіант у вигляді водяного насоса, а потім ваш будинок буде повністю відповідає європейським стандартам. Щоб бути впевненим у якості нашої води, варто один раз купити його, і вона триватиме протягом тривалого часу у вашій кухні.

Аргументи на використання послуги «замовлення води в Одесі» з компанією ТМ «Артемівська»:

 • Компанія ТМ "Артемівська"-виробник очищеної бутильованої води в Одесі, що відповідає вітчизняним та європейським стандартам. Вода аналізується щомісячно в спеціалізованій лабораторії для великої кількості показників її відповідності і має якісні сертифікати, отримані в санітарно-епідеміологічній станції.
 • Вода очищується за допомогою методу зворотного осмос, який є одним з найефективніших. Адже вода очищають і 99,9% всіх шкідливих речовин в ньому. Метод зворотного осмосу означає очищення води на молекулярному рівні, відсутність хімічних реагентів або фазові зміни води використовуються, він зберігає всі корисні властивості та природні структури у воді.
 • Компанія використовує сертифіковане обладнання нового покоління. Фільтри механічного очищення фільтрує води важких металів солі, нерозчинні туман, бактерії, мікроорганізми. Принцип очищення води полягає в наступному: мембранні фільтри проходять тільки молекули води, а всі шкідливі і непотрібні «добавки» застрягли на вулиці. Далі вода збагачується необхідними для людини макро-та мікроелементів: калію, натрію, фтору, кальцію та магнію. Очищена вода в пляшках залишається живим.
 • Замовлення води в Одесі в будинок або офіс від ТМ "Артековская" доставляється безкоштовно на час і місце, зручному для клієнта. Ви можете замовити воду, зателефонувавши оператору особисто до Call-центру за телефоном + 38 (096) 168-88-86 або залишити запит на сайті компанії http://woda.od.ua.

Компанія ТМ «Артемівська» пропонує ідеальне чисте і корисне для організму воду, приємний на смак, придатний для щоденного пиття і приготування їжі.

Замовити доставку води в офіс або додому по телефону: + 38 (096) 168-88-86

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (18 оценок, среднее: 4.72 из 5)
Loading...