Жорсткість води: Вода в природі

Жорсткість води

Кількість, найчастіше вказує на концентрацію катіонів кальцію і магнію у воді. Однак визначення жорсткості води непослідовно, іноді ставлячись до концентрації двовалентних катіонів кальцію, магнію, стронцію і барію або всіх катіонів з зарядом більше одиниці. Через це невідповідності в сучасній гідрохімії намагаються уникати терміну жорсткість води. Однак в практиці багатьох областей, таких як акваріумістика, до сих пір часто використовується термін жорсткість води.

Вода в природі

Гідрологія вивчає розподіл води на Землі і її рух, а метеорологія також вивчає рух води в атмосфері Землі. Рівень води на нашій планеті набагато вище, ніж на інших планетах Сонячної системи. Якщо дивитися з космосу, Земля виглядає як синьо-біла планета: біла від водяної пари і синя від води. І, природно, всі форми життя (як ми її знаємо) залежать від води. Частина земної поверхні з рідким вмістом води називається гідросферою.

Велика частина поверхні Землі (71%) покрита солоною водою морів і океанів, які складають 97% всієї води на нашій планеті. У ньому міститься в середньому 35 г солей на літр. З яких 77,8% хлориду натрію (NaCl), 10,9% хлориду магнію (MgCl 2) та інших солей, таких як сульфат магнію, сульфат кальцію, сульфат калію та інші.

Прісна вода

Прісна вода становить лише невелику частину гідросфери - 3%, а 69% цієї води знаходиться в льодовиках, які знаходяться в полярних регіонах. Ще 30% - це ґрунтові води і тільки менше одного відсотка - це поверхневі і атмосферні води.

Кругообіг води на континентах починається з опадів. Потрапивши на поверхню з хмар, вони можуть подорожувати трьома способами:

зазвичай знову випаровується більше 50% (іноді навіть 100%)
менше 30%, в основному 10-20%, впадає в струмки, річки і, нарешті, в море
10% або менше (але теж нічого) можуть вбратися.
Кількість розчиненого у воді кисню не перевищує максимальної концентрації 14 мг кисню на літр води при 4 ° C, з підвищенням температури кількість кисню зменшується, тому вода, наприклад, при 20 ° C, містить тільки 9 мг кисню на літр.

А якщо Вам потрібна чиста вода, Замовлення води в Одесі на сайті woda.od.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...